جستــجو

ورود

ثبت نام

سبد خرید

علایـــق

پشتیبانی

زرین من
خدمات مشتریان

بیانیه دپارتمان بازاریابی فدراسیون فوتبال در خصوص تخلفات برخی شرکت ها ۱۳۹۷/۱۱/۰۴

بیانیه دپارتمان بازاریابی فدراسیون فوتبال در خصوص تخلفات برخی شرکت ها دپارتمان بازاریابی فدراسیون در خصوص تخلفات شرکت های تجاری و سوء استفاده از برند فدراسیون در تبلیغات بیانیه ای صادر کرد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در این بیانیه آمده است:
متأسفانه، با شروع تورنمنت های معتبر بین المللی برخی از شرکت ها و مؤسسات تجاری و خدماتی با استفاده از شور و هیجان مسابقات فوتبال با هدف جذب هواداران تیم ملی و علاقمندان به فوتبال و تبدیل آنها به مشتریان کالاها و خدمات خود اقدام به استفاده از تصاویر بازیکنان و عناوینی از قبیل حامی، هوادار و همراه تیم ملی در تبلیغات تلویزیونی و اینترنتی و بیلبوردهای شهری می کنند.
فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ضمن حمایت و تشکر از حامیان رسمی خود، شرکت چینی زرین ایران، واحد صنعتی هاکوپیان و شرکت نامی نو اعلام می دارد در حال حاضر هیچ اپراتور تلفن همراهی "همراه تیم" ملی نیست و هیچ اپلیکیشن حمل و نقلی در "مسیر تیم" ملی حرکت نمی کند.
در پایان، امیدواریم شرکت های تجاری و خدماتی منافع اقتصادی خود را در منافع فوتبال ملی و در راستای حمایت واقعی از تمامی تیم های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کشورمان ببینند؛ امری که نتیجه آن چیزی جز رشد فوتبال، سربلندی دختران و پسران ایران اسلامی در عرصه های بین المللی و شادی و نشاط اجتماعی نخواهد بود.